GODIŠNJA SJEDNICA SKUPŠTINE UDRUGE

GODIŠNJA SJEDNICA SKUPŠTINE UDRUGE

 

Kraj godine vrijeme je za redovnu godišnju skupštinu naše Udruge, ali i za druženje.
Dana 8.12.2023. održana je još jedna godišnja skupština. Ove godine skupština je po prvi put održana u Muzeju grada Šibenika, te ovim putem zahvaljujemo domaćinima na ustupanju prostora jer, na žalost, svoj prostor nemamo. 

2023. godina je bila još jedna godina puna izazova koje smo svi zajedno savladali, uspješno proveli nekoliko projekata, organizirali dvadesetak razgleda gradova, nastavili suradnje i partnerstva, ali i započeli mnoštvo novih. Ponajviše nas veseli što su i drugi prepoznali i pohvalili rad naše udruge, što nas čini izuzetno ponosnim sudionikom naše zajednice i grada. 

Novi planovi, ideje i projekti su pred nama te se ne bojimo da će nam iduća godina biti dosadna, naprotiv, da potraje još 365 dana ne bi nam bilo dovoljno. Iako nas puno toga čeka, znamo da nema toga što zajedno ne možemo. 
Za kraj smo se podružili u ugodnom ambijentu uz naš već tradicionalni domjenak.

Fotogalerija:

Napisano 09.12.2023, autor Zvonimira Krvavica

Nazad